Kahve falında misafir gelmesini görmek

Kahve falında misafir gelmesini görmek saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, kazancının eksilmeyeceğine, hayatını yoluna koymaya, lüksünün artacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, dertlerinin sona ereceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına işarettir.

Kahve falında misafir gelmesini gördüyseniz:

  • Kaynaklarınızı değerlendirirken ani karar almamaya özen gösterin.

Kahve falında misafirlere kolonya dökmek yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine rivayet eder.

Kahve falında misafirlere hizmet etmek bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Kahve falında misafire pilav vermek fal sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına delalettir.

Kahve falında misafirle konuşmak bir sebeple bu makamı kaybetmemek için çok büyük çaba gösterileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında misafirleri kovmak varını yoğunu kaybedeceğine, mutluluğunun artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine işaret eder.

Kahve falında misafir göndermek ona yardımcı olacağına, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına inanılır.

Kahve falında misafire kek yapmak çok mutlu olacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine yorulur.

Kahve falında bayram misafiri görmek hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir