AnaSayfa / Genel / Kahve falında mezarlıkta odun toplamak

Kahve falında mezarlıkta odun toplamak

Kahve falında mezarlıkta odun toplamak eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına ve rahat edilecek bir döneme gireceğine, kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına, strese gireceğine, gergin olacağına, sorunlarının günden güne artacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine inanılır.

Kahve falında mezarlıkta odun toplamak gördüyseniz:

  • Dikkatli olmamanız veya bazı kişilerle ters düşmeniz durumunda yanlışlıklar ya da sonlanmalar söz konusu olabilir.

Kahve falında mezarlıktan odun toplamak kalp kırıklığına neden olacağına, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mezarlıkta odun toplamak bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş biriyle odun toplamak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine delalettir.

Kahve falında dereden odun toplamak canının kıymetini bileceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında odun toplamak şansın döneceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tarlada odun toplamak elden arka arkaya paralar çıkacağına, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına alamet eder.

Kahve falında meşe odunu toplamak kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine ve bu şekilde mutlu olacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında denizden odun toplamak hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir