AnaSayfa / Genel / Kahve falında mezarlara bakmak

Kahve falında mezarlara bakmak

Kahve falında mezarlara bakmak eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına, daha büyük işler için bir örnek olacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine, prestij kaybı yaşanacağına, gülmekten yana bolca nasipleneceğine, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mezarlara bakmak gördüyseniz:

  • İşlerinizi, ilişkilerinizi veya önemsediğiniz konuları en ince detayına kadar incelemeniz zaman kaybetmenize neden oluyor.

Kahve falında mezarlıga bakmak Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına işarettir.

Kahve falında mezarlara bakmak girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, ferahlayacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında boş mezara bakmak bol dua edeceğine, ne yapacağına karar veremeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mezara bakmak kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mezar yeri bakmak sürekli ağlamaklı olacağına, falı kapatan kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kendine mezar yeri bakmak kazandıklarının tadını çıkaracağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında fare bakmak kazancının bol olacağına, projenin gerçekleştirileceğine ve maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına delalet eder.

Kahve falında erkeğin gözlerine bakmak ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine, kişinin günahlarına tövbe etmesi rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir