AnaSayfa / Genel / Kahve falında mezarda kaybolmak

Kahve falında mezarda kaybolmak

Kahve falında mezarda kaybolmak çevresinin genişleyeceğine, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, asık suratlı veya ağlıyor ise de üzüntü verici bir olay yaşanacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine, hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına, insanlardan uzaklaşacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, üzüleceğine inanılır.

Kahve falında mezarda kaybolmak gördüyseniz:

  • Yeni tanıştığınız kimselerden bazı zararlar görebilirsiniz.

Kahve falında mezarda kaybolmak kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine delalettir.

Kahve falında mezarın kaybolduğunu görmek engel teşkil edeceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına delalettir.

Kahve falında mezarlıkta kaybolduğunu görmek epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, fal sahibinin fakirleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında mezarlıkta kaybolmak sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, dertleşerek moral bulacağına yorulur.

Kahve falında eşyalarının kaybolduğunu görmek yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, büyük bir aşk yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında bebek kaybolduğunu görmek kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına rivayet eder.

Kahve falında kardeşimin kaybolduğunu görmek uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, kederlerinin son bulacağına delalettir.

Kahve falında suyun içinde kaybolmak sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir