AnaSayfa / Genel / Kahve falında mendil içinde para görmek

Kahve falında mendil içinde para görmek

Kahve falında mendil içinde para görmek iş hayatının tamamen bozulacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, kendisi paralayacağına, güllük gülistanlık olacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mendil içinde para gördüyseniz:

  • Başka bir konuyla kendinizi avutun veya tatmin edin.

Kahve falında mendil içinde para görmek kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına inanılır.

Kahve falında mendil dağıtmak maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında erkek mendili görmek büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, hiç ummadığı bir anda çok daha kötü bir durumda kalacağına yorulur.

Kahve falında mendil ütülemek ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında bir erkekten mendil almak özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına, pişman olduğunda da iş işten geçmiş olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kına mendili görmek kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına, sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mendil atmak çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına işaret etmektedir.

Kahve falında halay mendili görmek amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir