AnaSayfa / Genel / Kahve falında memeden kan gelmek

Kahve falında memeden kan gelmek

Kahve falında memeden kan gelmek Allah’ın lütuflarına ereceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine rivayet eder.

Kahve falında memeden kan gelmek gördüyseniz:

  • Başak erkeğiyseniz arkadaş ilişkilerinizden farklı bir zarar görebilirsiniz.

Kahve falında memeden kan geldiğini görmek bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, hayatını sürdürmekte zorlanacağına delalet eder.

Kahve falında memesinden kan geldiğini görmek sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, işlerin daha kötüleşeceğine inanılır.

Kahve falında memeden kan gelmek kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında memesinden süt gelmek yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, endişelerin son bulacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına işarettir.

Kahve falında başkasının memesinden süt geldiğini görmek çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında memeden süt geldiğini görmek dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendi memesinden süt geldiğini görmek yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine inanılır.

Kahve falında memeden süt gelmek uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.