AnaSayfa / Genel / Kahve falında mantı yapmak

Kahve falında mantı yapmak

Kahve falında mantı yapmak eğer şifaysa da şifasını bulacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, yeni bir projenin başına geçirileceğine, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına rivayet eder.

Kahve falında mantı yapmak gördüyseniz:

  • İnsanlar şikayet veya eleştirilere aşırı tepkiler verebilirler.

Kahve falında mantı yapmak bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kıymalı mantı yapmak bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mantı çorbası görmek falı kapatan kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya işarettir.

Kahve falında yoğurtlu mantı görmek sevdiği insanlardan ihanet göreceğine, hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine delalet eder.

Kahve falında mantı görmek hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına rivayet eder.

Kahve falında birine mantı vermek bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, bir sebeple uzun zamandan beri yaptığı işinden olacağına alamet eder.

Kahve falında mantı almak iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mantı yaptığını görmek çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir özgüven kazanılacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir