AnaSayfa / Genel / Kahve falında kuzenimi görmek

Kahve falında kuzenimi görmek

Kahve falında kuzenimi görmek stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine rivayet eder.

Kahve falında kuzenimi gördüyseniz:

  • Diğer seçeneklerin veya adayların ortaya çıktığına şahit olabilirsiniz.

Kahve falında küçük kuzenini görmek ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında teyze kuzen görmek çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, daha çok dünya malı edineceğine inanılır.

Kahve falında kuzenle sarılmak daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bebek kuzen görmek söz sahibi olacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, bu sayede yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına tabir olunur.

Kahve falında kuzenine sarıldığını görmek yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, bu sebeple kendisine daha dikkat etmesi ve daha akıllıca adımlar atması gerektiğine aksi halde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edemeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında kuzeniyle yatmak yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kuzenle öpüştüğünü görmek umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına ve aza kanaat etmeyen fal sahibinin elindekileri de kaybederek muhtaç bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin kuzenini görmek iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, bol kazanç elde edileceğine, neşesinin de yerine geleceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir