AnaSayfa / Genel / Kahve falında kurumuş nehir görmek

Kahve falında kurumuş nehir görmek

Kahve falında kurumuş nehir görmek sorunların çabucak halledileceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine, birikim yapacağına, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kurumuş nehir gördüyseniz:

  • Gelirinizde artış olabilir.

Kahve falında kurumuş nehir görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına işaret eder.

Kahve falında kurumuş armut ağacı görmek sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, farklı sosyal ortamlara gireceğine tabir olunur.

Kahve falında denizin kurumasını görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kurum başkanı görmek giden birinin geri döneceğine, işlerinin gerileyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kurumuş dallar görmek en kötü koşulda bile mücadeleyi, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına inanılır.

Kahve falında kurumuş ağaç dalı kesmek sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kurumuş nane görmek sıkıntılarının biteceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, İslami olarak da Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına delalettir.

Kahve falında baca kurumu temizlemek parlak bir kariyere sahip olunacağına, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir