AnaSayfa / Genel / Kahve falında kuru hamur görmek

Kahve falında kuru hamur görmek

Kahve falında kuru hamur görmek Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, iş hayatında günah işleyeceğine, rahatlık içinde yaşayacağına, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına inanılır.

Kahve falında kuru hamur gördüyseniz:

  • Belli girişimleriniz konusunda karşı tarafı ikna edici tartışmalar içine girebilirsiniz.

Kahve falında kuru hamur görmek karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, parasal ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

Kahve falında pişmiş hamur yemek evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine delalettir.

Kahve falında hamurdan beze yapmak güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hamur mayalamak hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, girilen işlerde şansın yüksek olacağına delalet eder.

Kahve falında simit hamuru görmek manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hamur işi yemek yapmak deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayalkırıklıklarının giderileceğine, hayatının bir düzene kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında oyuncak hamur görmek kendisine olan güveninin artacağına, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hamur yapan görmek herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, elinin darda kalmayacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir