AnaSayfa / Genel / Kahve falında küf görmek

Kahve falında küf görmek

Kahve falında küf görmek elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına, sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, onunla yeniden kavuşacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine delalettir.

Kahve falında küf gördüyseniz:

  • Yani yeni alanları araştırma cesaretiniz var.

Kahve falında küf böceği görmek başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında küflü kapı görmek yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine ve hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küflenmiş halı görmek işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine inanılır.

Kahve falında küflü domates görmek ulvi kimse haline geleceğine, başarının ve mutluluğun geleceğine delalettir.

Kahve falında küflü yüzük görmek sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına işarettir.

Kahve falında küflenmiş peynir görmek sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine delalet eder.

Kahve falında küflü altın görmek düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, yeni yollara girileceğine işaret eder.

Kahve falında küflenmis yemek görmek kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir