AnaSayfa / Genel / Kahve falında kuduz kurt görmek

Kahve falında kuduz kurt görmek

Kahve falında kuduz kurt görmek yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına, hastalıkların biteceğine, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve fal sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kuduz kurt gördüyseniz:

  • İç sesinize kulak verirseniz, daha önce dinlemediğiniz için pişman olacaksınız.

Kahve falında kuduz kurt görmek yaşamın kolaylaşacağına, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kuduz köpekten kaçmak birlikteliğe başlayacağına, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine delalettir.

Kahve falında kuduz olmak asla harama bulaşmayacağına, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına ve tasarrufa gitmesi gerekeceğine işarettir.

Kahve falında siyah kuduz köpek görmek iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, ilerleyeceğine ve kalkınacağına işaret eder.

Kahve falında kuduz köpek ısırması görmek bol nimete kavuşacağına, toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kuduz köpek görmek zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine tabir olunur.

Kahve falında kuduz aşısı olmak dertlerin en kısa zamanda biteceğine, esenliğe kavuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında kuduz olmuş insan görmek uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, zor bir dönem geçirileceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.