AnaSayfa / Genel / Kahve falında küçük yeşil kertenkele görmek

Kahve falında küçük yeşil kertenkele görmek

Kahve falında küçük yeşil kertenkele görmek sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eksikliklerini kapatıp, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine,  sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında küçük yeşil kertenkele gördüyseniz:

  • Hayal gücünüz iyi olacak.

Kahve falında küçük yeşil kertenkele görmek dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küçük kertenkele görmek hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil renkte kertenkele görmek eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına delalet eder.

Kahve falında yeşil kertenkele öldürmek bedeninin de iyileşeceğine, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında büyük yeşil kertenkele görmek şan şöhret, itibar kazanacağına, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına inanılır.

Kahve falında yeşil kertenkele görmek çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına işaret eder.

Kahve falında yeşil renk kertenkele görmek kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil büyük kertenkele görmek daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.