Kahve falında küçük maymun görmek

Kahve falında küçük maymun görmek çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına, dertlerinin günden güne artacağına, aldığı borçları ödemekte çok büyük sıkıntılar çekeceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, malına gelecek zarara, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, hastalığını yenmeyi başaracağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında küçük maymun gördüyseniz:

  • Sempatikliğinizi korumalı, politik olmalı, yüzleşilmesi gereken durumlardan kaçınmalısınız.

Kahve falında küçük maymun görmek bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, kişinin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında küçük maymunlar görmek çok istenen hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine rivayet eder.

Kahve falında maymun ve muz görmek sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine ve sevdiği kişi ile neredeyse arasının açılmasına sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında maymunun saldırdığını görmek sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine inanılır.

Kahve falında maymundan korkmak eline hayırlı kazançların geçeceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında maymun yakmak çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına ve bu süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine delalet eder.

Kahve falında maymun insan görmek çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında maymunun oynadığını görmek karalar bağlayacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top