AnaSayfa / Genel / Kahve falında küçük bir çocuğu öpmek

Kahve falında küçük bir çocuğu öpmek

Kahve falında küçük bir çocuğu öpmek isteklerinin gerçekleşeceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, maddi anlamda güç kaybedeceğine, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, yeni işlere girişileceğine rivayet eder.

Kahve falında küçük bir çocuğu öpmek gördüyseniz:

  • Keşkelerle vakit kaybetmek yerine, uygulanabilir alternatifleri değerlendirmeniz gerekiyor.

Kahve falında küçük bir çocuğu öpmek sevdiği kişiden de ayrılacağına, gönlünün ferahlayacağına, hayatının düzene gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında küçük çocuğu öpmek muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine alamet eder.

Kahve falında küçük bir kızı öpmek moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, şükür içinde bir hayat süreceğine işarettir.

Kahve falında küçük bebek öpmek kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine, ancak herkesin yoğun bir şekilde kafa yormasına, çok büyük seçenekler sunmasına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küçük kızı öpmek kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kendinden küçük birinin elini öpmek atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine delalettir.

Kahve falında çocuğunu küçük görmek kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine ve uzlaşmaya yaklaşmayacağına, fal sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine inanılır.

Kahve falında çocuğunun küçük halini görmek cebinin para göreceğine, eşiyle bahtiyar olacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.