AnaSayfa / Genel / Kahve falında köyün imamını görmek

Kahve falında köyün imamını görmek

Kahve falında köyün imamını görmek onun da uzun süre bu durumu halledebilmekle vakit harcayacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, şansının açılacağına ve kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, var olan ilişkinizle ilgili kaygılarınızın yüzeye çıkmasına, yapılan çalışmaların zarar vereceğine işaret eder.

Kahve falında köyün imamını gördüyseniz:

  • Diğerleri için yapmak istediğiniz şeyler konusunda ön plana çıkmalısınız.

Kahve falında köyün imamını görmek omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında köy imamı görmek böylelikle yüzünün güleceğine, çok sıkıntı çekeceğine, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına inanılır.

Kahve falında arkadaşının imam olduğunu görmek işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına delalettir.

Kahve falında imamla yemek yemek illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına, imkânlarının azalacağına delalet eder.

Kahve falında imam ve cami görmek kişinin tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine, işlerinin açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında imam hoca görmek büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, sağlığından olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında imam hasanı görmek prestij kaybı yaşayacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına delalet eder.

Kahve falında imam cübbesi giymek kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, aylık gelirinin artacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir