Kahve falında korkularla yüzleşmek

Kahve falında korkularla yüzleşmek elinde bulunan paranın boşa gideceğine, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, bir uzmana başvurulacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında korkularla yüzleşmek gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor.

Kahve falında korkularla yüzleşmek çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, iyi niyetinden uzaklaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle yüzleşmek sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, kişinin mutluluğuna gölge düşüp, sıkıntılı günler geçireceğine delalettir.

Kahve falında biriyle yüzleşmek sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, sorunların günden güne azalacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında korkudan tövbe etmek üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir adam tarafından korkutulmak bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında birilerini korkutmak kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında korkudan sure okumak elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına inanılır.

Kahve falında korkudan konuşamamak istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top