Kahve falında korkarak merdiven çıkmak

Kahve falında korkarak merdiven çıkmak karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, başkasının hakkına göz dikileceğine, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında korkarak merdiven çıkmak gördüyseniz:

  • Aklınıza gelen fikirler veya ilham verici gelişmeler alışılmadık işlere dönüşebilir.

Kahve falında korkarak merdiven çıkmak bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine, özgüveninin artacağına işaret eder.

Kahve falında merdivenden korkarak inmek dualarına karşılık alacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, insanların hayır dualarının alınacağına,daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine işaret eder.

Kahve falında kirli merdiven çıkmak kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine tabir olunur.

Kahve falında evin merdivenlerini çıkmak kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine inanılır.

Kahve falında merdiven basamakları çıkmak uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine ve çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına, yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına alamet eder.

Kahve falında inşaat merdivenlerinden çıkmak iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine, girdiği işleri kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında merdivenle eve çıkmak işlerin çok iyi bir hal alacağına, bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında karlı merdivenden çıkmak zararlarını telafi edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, herşeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top