Kahve falında köpek satmak

Kahve falında köpek satmak maneviyata daha çok önem verileceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, ayağının tökezlemeyeceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında köpek satmak gördüyseniz:

  • Mümkünse ertelemekte yarar var.

Kahve falında köpek satmak emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına rivayet eder.

Kahve falında köpeğini satmak işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kaşık satmak çok mutlu bir dönem geçirileceğine, bazı engellerle karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında bahçe satmak Allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arsa satmak hane içine ay doğacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, işlerinde yenilikler yapacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil soğan satmak tüm sıkıntıların ve sorunların, giderileceğine, kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında şarap satmak vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gümüş takı satmak saadete ereceğine, hayırlı haberler alınacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top