AnaSayfa / Genel / Kahve falında konuşan birini görmek

Kahve falında konuşan birini görmek

Kahve falında konuşan birini görmek yakın çevresine fikir danışacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine inanılır.

Kahve falında konuşan birini gördüyseniz:

  • Değişken tavırlarınız bazılarının kafasını karıştırırken bazı kişilerin heyecanlandırabilir.

Kahve falında konuşmayan bebeğin konuştuğunu görmek çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, düzeninin bozulacağına rivayet eder.

Kahve falında birinin mezara konulduğunu görmek daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına, kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına inanılır.

Kahve falında ruhla konuştuğunu görmek başarıların çoğalacağına, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına alamet eder.

Kahve falında telefonla konuşan birini görmek kendisi için faydalı şeyler yapacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine inanılır.

Kahve falında konuşan tilki görmek gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yaşlı kadınla konuştuğunu görmek dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine alamet eder.

Kahve falında bir hayvanla konuştuğunu görmek uzun ve hayırlı bir ömre, hedeflerine ulaşacağına inanılır.

Kahve falında bir erkeğin telefonla konuştuğunu görmek strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.