Kahve falında kızının kustuğunu görmek

Kahve falında kızının kustuğunu görmek ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine, ele geçen fırsatların heba edileceğine, mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, zorluklarını aşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kızının kustuğunu gördüyseniz:

  • Sizde var olan girişimcilik ruhunuzu tekrar harekete geçirin.

Kahve falında bir kızı beklemek iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına alamet eder.

Kahve falında fare kızartmak kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına tabir olunur.

Kahve falında kızarmış göz görmek sevilen bir kişi ile kurulan ortaklığın bozulacağına, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kızını ve kocasını görmek kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir kızla sevgili olmak vefasızlık ve haksızlık göreceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine inanılır.

Kahve falında kızarmış yağ görmek kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine işarettir.

Kahve falında kızarmış hamsi görmek maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına işaret eder.

Kahve falında eski sevgiliyi başka bir kızla görmek işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top