Kahve falında kirli at görmek

Kahve falında kirli at görmek bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, kötü duygularını yeneceğine, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına yorulur.

Kahve falında kirli at gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz duygusal aktivitenizde yükselme olacağı gibi çevrenizde bir çok kadın da bulunabilir.

Kahve falında kirli at görmek Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, maddi varlığının çoğalacağına yorulur.

Kahve falında kirli beyaz at görmek ondan şifa göreceğine, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine delalet eder.

Kahve falında birinin evini kirli görmek hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Kahve falında kirmizi zarf görmek kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, feraha ereceğine işaret eder.

Kahve falında kirli yastık görmek başka projeler içinde yer alarak atılımlarını artıracağına, iyi hissedileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kirli bavul görmek muradına ereceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kirli suya dalmak ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Kahve falında kirli buzdolabı görmek hastalıklarını yeneceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top