AnaSayfa / Genel / Kahve falında kırık fındık görmek

Kahve falında kırık fındık görmek

Kahve falında kırık fındık görmek sorunlarını çözüme kavuşturacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına, mutsuz, üzgün ve hasta olacağına, onun da uzun süre bu durumu halledebilmekle vakit harcayacağına, borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, sorunların kısa sürede aşılacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kırık fındık gördüyseniz:

  • Yeni çevrelere girmek için türlü fikre sahipsiniz, etkin eğilimlere göre plan yapmalısınız.

Kahve falında kırık fındık görmek kötü ve zor günler geçireceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına delalet eder.

Kahve falında fındıklı kurabiye yemek iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, huzursuzluklarından kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında fındıklı ekmek görmek işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine, güzel bir olayı mahvedip, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına rivayet eder.

Kahve falında kuru fındık görmek düşmanların barışacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine yorulur.

Kahve falında ağaçtan fındık topladığını görmek baht açıklığına ve şansın döneceğine, iç sıkıntısına delalet etmektedir.

Kahve falında fındık satmak ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine yorulur.

Kahve falında tuzlu fındık yemek çeşitli avantajlar elde edileceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına delalettir.

Kahve falında poşette fındık görmek ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.