AnaSayfa / Genel / Kahve falında kılını kopardığını görmek

Kahve falında kılını kopardığını görmek

Kahve falında kılını kopardığını görmek aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceğine, sıkıntıların bir anda biteceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, çirkin iftiralara uğrayacağına bu olaydan sonra içine kapanıp, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında kılını kopardığını gördüyseniz:

  • Birileri para akışınızı zorlayacak etki yapabilir veya siz gösteriş veya yardım için para sarfedebilirsiniz.

Kahve falında sabah namazını kılmamak falı kapatan kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, bu sayede çok sevinip işinin başına geçeceğine, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, bu sayede işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kıl çektiğini görmek rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına işaret eder.

Kahve falında vücudunda kıl çıkarmak şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendi cenaze namazının kılındığını görmek yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine yorulur.

Kahve falında kolları kıllı görmek maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgilisini namaz kılarken görmek onurlu bir yaşam süreceğine, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında namaz kılmasını öğretmek kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında elinin üstünde kıl görmek sağlıkla ilgili gelişmelere, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.