AnaSayfa / Genel / Kahve falında kıbleye dönüp dua etmek

Kahve falında kıbleye dönüp dua etmek

Kahve falında kıbleye dönüp dua etmek mutlu ve hafif hissedeceğine, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, gelişeceğine, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine ve çok büyük bir üzüntü duyacağına, bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına delalettir.

Kahve falında kıbleye dönüp dua etmek gördüyseniz:

  • Bırakın her şey kendi hızında ilerlesin.

Kahve falında kıbleye dönüp dua etmek iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında camide kıblenin tersine namaz kılmak atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine rivayet eder.

Kahve falında kıbleye ters dönüp namaz kılmak tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına delalet eder.

Kahve falında kıbleye arkasını dönerek namaz kılmak sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına işarettir.

Kahve falında kıbleye ters yönde namaz kılmak isteklerinin yerine geleceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, hayatın yoluna gireceğine, işlerin açılacağına işaret eder.

Kahve falında ters kıble görmek çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yanlış kıbleye doğru namaz kılmak kişinin adeta gençleşeceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kıbleye dönüp namaz kılmak çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir