AnaSayfa / Genel / Kahve falında kestane ağacı görmek

Kahve falında kestane ağacı görmek

Kahve falında kestane ağacı görmek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, dişe diş savaşacağına, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına, arkadaşlarla aranın bozulacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, pek çok olumlu gelişmelere rivayet etmektedir.

Kahve falında kestane ağacı gördüyseniz:

  • Sağlıkla ilgili konuları ihmal etmeyin.

Kahve falında ağaçta kestane görmek duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, bu sayede bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine işarettir.

Kahve falında kestane ağacı görmek ters giden işlerin düzeleceğine, hayıflanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında at kestanesi ağacı görmek evlerindeki huzurun artacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına alamet eder.

Kahve falında ağaçtan kestane toplamak bir beladan kurtulacağına, belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kestane kabuğu görmek yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında at kestane görmek sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, sevindirici şeyler duymaya işaret etmektedir.

Kahve falında soyulmuş kestane görmek Allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında saçını kestane rengine boyatmak sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.