Kahve falında kendini istemeye geldiğini görmek

Kahve falında kendini istemeye geldiğini görmek en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, kişinin rahat nefes alacağına, ilerleyeceğine, kalkınacağına, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendini istemeye geldiğini gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin düşüncelerini onaylamamanız durumunda çok fazla aykırı ses işitilebilir.

Kahve falında sevgilinin istemeye geldiğini görmek hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, onun zamanını çalacağına işaret eder.

Kahve falında kendini istemeye geldiklerini görmek falı kapatan kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir kızı istemeye gelmek nahoş sözler işiteceğine, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, zor zamanların geride kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında seni istemeye geldiklerini görmek kolaylık sağlayacağına, fal sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Kahve falında eski sevgilinin istemeye geldiğini görmek çok sıhhatli bir kişi olunacağına, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendini istemeye geldiğini görmek düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, resmi bir göreve getirileceğine tabir olunur.

Kahve falında kızı istemeye gelmek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına işarettir.

Kahve falında istemeye geldiğini görmek kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir