AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendini deliler hastanesinde görmek

Kahve falında kendini deliler hastanesinde görmek

Kahve falında kendini deliler hastanesinde görmek mal ve mülkün telafi edileceğine, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, günahlarının affedileceğine, maddi olarak kötü bir karara varılacağına, keyfin bozulacağına, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına işarettir.

Kahve falında kendini deliler hastanesinde gördüyseniz:

  • Herkes sizin kadar dışa dönük olmayabilir.

Kahve falında deliler hastanesine gitmek gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine tabir olunur.

Kahve falında deliler hastanesi görmek yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kendini deliler hastanesinde görmek eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına inanılır.

Kahve falında deliler hastanesine yatmak yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına yorulur.

Kahve falında delilo oynamak iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine delalettir.

Kahve falında delil aramak çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine inanılır.

Kahve falında delil saklamak hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında deliler görmek hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.