AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendini boğularak görmek

Kahve falında kendini boğularak görmek

Kahve falında kendini boğularak görmek kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, sağlığının yerinde kalacağına, dine ve Allah’a yakınlaşacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, bu kişinin kabul etmeyeceğine ancak daha sonra özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kendini boğularak gördüyseniz:

  • Daha anlaşılır veya kabul edilebilir çözümler, planlar veya yollar geliştirmenizde fayda var.

Kahve falında boğulmak ve kurtarmak gittiği yolda muvaffak olacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, kazancının da eksilmeyeceğine inanılır.

Kahve falında boğulurken uyanmak ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine rivayet eder.

Kahve falında denizde boğulan birini kurtarmaya çalışmak tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine delalet eder.

Kahve falında birinin boğulup öldüğünü görmek her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Kahve falında boğulan kadın görmek iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, sağlık sorunlarının sona ereceğine ve istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına işarettir.

Kahve falında aslanla boğuştuğunu görmek bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine inanılır.

Kahve falında yakının boğulduğunu görmek hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına yorulur.

Kahve falında birinin elle boğulduğunu görmek eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kişinin kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.