Kahve falında kendi sütünü sağdığını görmek

Kahve falında kendi sütünü sağdığını görmek aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine, kazancın az da olsa yitirileceğine, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, dolandırılacağına işaret eder.

Kahve falında kendi sütünü sağdığını gördüyseniz:

  • İsteklerinizin gerçek olmasını istiyorsanız, gidip o topu alan kişi olmalısınız.

Kahve falında sütünü sağmak yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına delalettir.

Kahve falında kendi göğsünden süt sağdığını görmek başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına işaret eder.

Kahve falında koyundan süt sağmak hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, kendisi ile baş başa kalacağına alamet eder.

Kahve falında anne sütü sağmak herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında keçiden süt sağmak huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına inanılır.

Kahve falında göğsünden süt sağdığını görmek hayat mücadelesini yalnız vereceğine, dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kadından süt sağmak sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına yorulur.

Kahve falında kendi göğsünden süt sağmak çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top