Kahve falında kendi kendini emmek

Kahve falında kendi kendini emmek kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına, üzücü olaylar yaşanacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine işaret eder.

Kahve falında kendi kendini emmek gördüyseniz:

  • Tereddüt ettiğiniz konular varsa, harekete geçmeden önce açıkça dile getirmeniz gerekebilir.

Kahve falında erkeğin göğsünü emmek tövbelerinin kabul olacağına, işinin gücünün de rast gideceğine, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kendi memesinden süt emmek kötü haberler alınacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine inanılır.

Kahve falında emzik emdiğini görmek aklına giren şeytana uyacağına, yönetici makamına oturacağına işaret etmektedir.

Kahve falında anneyi emmek çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, çok büyük miktarda kazanç getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kadın memesini emmek müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, işlerini büyüteceğine inanılır.

Kahve falında annesini emdiğini görmek böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, kendisi için isabetli adımlar atacağına delalettir.

Kahve falında anne sütü emmek rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında kendi memesini emmek tartışma yaşayacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, yeni denemelerde bulunacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top