Kahve falında kendi evini yapmak

Kahve falında kendi evini yapmak doğru karar veremeyeceğine, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, işlerin günden güne açılacağına, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine tabir olunur.

Kahve falında kendi evini yapmak gördüyseniz:

  • Stres yaratan durumlardan uzak durmanız daha rahat düşünmenizi ya da karar almanızı sağlayabilir.

Kahve falında evini tadilat yapmak aile bireylerinin arasının açılacağına, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine inanılır.

Kahve falında evin üstüne ev yapmak mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına alamet eder.

Kahve falında başkasının evinde temizlik yapmak yaşamının da çok daha keyifli hale geleceğine, kazalara ve belalara yakın duracağına yorulmaktadır.

Kahve falında evinde yemek yapmak uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evine çiş yapmak tüm özlemini gidereceğine ve çok mutlu olacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine işarettir.

Kahve falında evin içinde tadilat yapmak çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına, yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına yorulur.

Kahve falında başka birinin evinde banyo yapmak hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına işarettir.

Kahve falında evin içine kaka yapmak zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, işlerinde yenilikler yapacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top