Kahve falında kazılmış kuyu görmek

Kahve falında kazılmış kuyu görmek fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, büyük zarar verecek kişilerle muhatap olacağına, belki yeni bir eve sahip olunacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, işindeki verimin artacağına, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok büyük atlımlar gerçekleştirdiğine, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında kazılmış kuyu gördüyseniz:

  • Para konularında önemli ilerlemeler getirebilirler.

Kahve falında kuyu kazıldığını görmek kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kazılmış kuyu görmek işlerinde önemli adımlar atacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evin içinin kazıldığını görmek sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kabrinin kazıldığını görmek bununla yüceleceğine, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında kazılmış boş mezar görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında boş kazılmış mezar görmek uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, dertleri biteceğine, varlık ve huzur sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kendi mezarını kazılmış görmek tatsız durumlardan sıyrılamayacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine tabir olunur.

Kahve falında kazılmış ev temeli görmek korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top