AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaynana görmek

Kahve falında kaynana görmek

Kahve falında kaynana görmek manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatına yeni bir yön vereceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında kaynana gördüyseniz:

  • Diğer yandan fazla kilolarınız yüzünden bazı zorluklar yaşamaya başladığınızı unutmamalısınız.

Kahve falında kaynana ve kayınpeder görmek yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine işarettir.

Kahve falında kaynanasının ağladığını görmek zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Kahve falında olmayan kaynanayı görmek maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, girdiği her işte büyük adımlar atacağına rivayet eder.

Kahve falında kaynanamın öldüğünü görmek yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine rivayet eder.

Kahve falında kaynanaya kahve yapmak eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kaynana dili görmek zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına işaret eder.

Kahve falında kaynana adayını görmek bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kaynanadan tokat yemek borçların biteceğine, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir