Kahve falında kavga etmek ve kan görmek

Kahve falında kavga etmek ve kan görmek var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, hem de hayat standartlarının yükseleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hayatında çok yeni ve çok güzel olaylar meydana geleceğine, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, kimse ile tartışmayacağına delalettir.

Kahve falında kavga etmek ve kan gördüyseniz:

  • Sorumsuzca davranan kişiler sinirlerinizi bozabilir.

Kahve falında kavga ve kan görmek alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin bir anda bozulacağına, belaya ve derde düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kavga etmek kan görmek iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına işarettir.

Kahve falında kavga kan görmek sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, çok farklı bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kavga ederken kan görmek gözünü para hırsı bürüyeceğine, hidayete ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kan ve kavga görmek sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına işaret eder.

Kahve falında kavga edip kan görmek varlık içinde yaşayacağına, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına yorulur.

Kahve falında kavga etmek ve kan görmek üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, fal sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine yorulur.

Kahve falında kavgada kan görmek eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir