Kahve falında kaşındığını görmek

Kahve falında kaşındığını görmek uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, bu olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, güzel haberlerin alınacağına, birçok sıkıntıya iyi geleceğine, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, bilmediği duyguları tadacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, parasal sorunlar yüzünden hayallerin kısa süre için askıya alınacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaşındığını gördüyseniz:

  • Bazı konuların dışında kalmaya çalışmak yerine, belli bir konuda başarı elde etmek ya da bazı konuları sonuca ulaştırmak istiyorsanız yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Kahve falında kaş alırken görmek özel yaşamındaki boşluktan rahatsızlık duyacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına alamet eder.

Kahve falında kaşını beyazlamış görmek ticaretinin ilerleyeceğine, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine işaret eder.

Kahve falında kaşlarının kesildiğini görmek sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, kalp kırmaya alamet eder.

Kahve falında kuaförde kaş aldırmak atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine inanılır.

Kahve falında kaşları almak girdiği işleri kaybedeceğine, çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına işarettir.

Kahve falında boyalı kaş görmek gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine işaret eder.

Kahve falında birinin kaşını aldığını görmek borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, lükse ve konfora kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında az kaş görmek gülen yüzünün solacağına, umutsuz olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir