AnaSayfa / Genel / Kahve falında karpuz kavun ekmek

Kahve falında karpuz kavun ekmek

Kahve falında karpuz kavun ekmek hastalıklardan kurtulacağına, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, sağlık ve hayır getireceğine, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına, büyük kazanç elde edeceğine, rızkının ve kazancının bol olacağına tabir olunur.

Kahve falında karpuz kavun ekmek gördüyseniz:

  • Sizin yapmanız gereken işleri başkalarının yapmasını beklemeyin veya başkalarına güvenerek bazı sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Kahve falında karpuz kavun ekmek borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına rivayet eder.

Kahve falında kavun karpuz satmak kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kavun karpuz görmek sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına tabir olunur.

Kahve falında kavun karpuz tarlası görmek alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kavun karpuz yediğini görmek üzücü durumlara düşüleceğine ve eşler arasına huzursuzluk yaşanacağına, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına işaret eder.

Kahve falında karpuz ve kavun görmek kişiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına, takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına yorulur.

Kahve falında karpuz kavun yemek sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına rivayet eder.

Kahve falında kavun karpuz dağıtmak kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, sermayesini kaybedeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.