AnaSayfa / Genel / Kahve falında karnında kurbağa görmek

Kahve falında karnında kurbağa görmek

Kahve falında karnında kurbağa görmek güleceğine, iş hayatında atılıma geçeceğine, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, işlerinde berekete kavuşacağına, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, zor durumlara düşüleceğine, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında karnında kurbağa gördüyseniz:

  • Bazı terslikler gerçekleşebileceğinden, mümkünse yeni bir sorun almamaya özen gösterin.

Kahve falında karnında kurbağa görmek gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, nefsini terbiye etmeyi başaracağına işaret eder.

Kahve falında derede kurbağa görmek dertlerinin biteceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında canlı kurbağa yemek hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pembe kurbağa görmek hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına delalet eder.

Kahve falında kocaman bir kurbağa görmek bunun da kendisini çok etkileyeceğine, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine ve kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında suda kurbağa görmek işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına borçlarının giderek artacağına ve falı kapatan kişinin, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük çaba göstereceğine, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında üzerinde kurbağa görmek tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına rivayet eder.

Kahve falında sütün içinde kurbağa görmek birçok kişiye yardım edeceğine, haksızlık yapmayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.