Kahve falında kardeşinin suda boğulduğunu görmek

Kahve falında kardeşinin suda boğulduğunu görmek çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, sevinçli haberlerin alınacağına, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kardeşinin suda boğulduğunu gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde sevgi alışverişleri çoğalıyor.

Kahve falında kardeşinin suda boğulduğunu görmek onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında suda boğulan birini kurtarmaya çalışmak işlerin hiç olmadığı kadar kötü olacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında mavi suda boğulmak bir sebeple sıkıntıya düşen fal sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında suda boğulmaktan kurtulmak sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, çok iyi ve dürüst birisi olduğu halde kendisine destek olacak ve yardım edecek bir kişi bile bulamayacağına alamet eder.

Kahve falında birinin suda boğularak öldüğünü görmek istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına inanılır.

Kahve falında ineğin suda boğulduğunu görmek yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında suda boğularak ölen birini görmek şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, zorlukların son bulacağına inanılır.

Kahve falında bulanık suda boğulmak yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top