AnaSayfa / Genel / Kahve falında kardeşimin düğününü görmek

Kahve falında kardeşimin düğününü görmek

Kahve falında kardeşimin düğününü görmek huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, bu nedenle hem günahkâr olacağına, hem mal ve para kaybedeceğine, sıkıntılı günler geçireceğine, anne baba duaları alınacağına, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine alamet eder.

Kahve falında kardeşimin düğününü gördüyseniz:

  • Maddi konularda tartışmalara veya diyaloglara girmeniz durumunda, bazı kişiler sizden ihtiyaç duymadığınız şeylere harcama yapmanızı isteyebilir.

Kahve falında kardeş düğün görmek kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kardeş düğünü görmek iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine tabir olunur.

Kahve falında kardeşinin düğününe gitmek kişinin evlatlarının artacağına, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine delalet eder.

Kahve falında kardeşinin düğün görmek rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, haneye bereket geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kardeşin düğününü görmek hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkek kardeşimin düğününü görmek iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına tabir olunur.

Kahve falında erkek kardeşinin düğününü görmek yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına delalettir.

Kahve falında kardeşinin düğününü görmek evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına, kişinin ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.