AnaSayfa / Genel / Kahve falında karabasan basması görmek

Kahve falında karabasan basması görmek

Kahve falında karabasan basması görmek çok büyük bir mutluluğa erileceğine ve iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, rakiplerin üzüleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, kırgınlıkların sona ereceğine, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında karabasan basması gördüyseniz:

  • Her şeyi herkese ilan etmeden önce, doğruları paylaşmak için doğru zamanı bekleyerek harekete geçmekte fayda var.

Kahve falında karabasan basması görmek dost ve akrabaların şaşırtılacağına, bir sebeple işsiz kalınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında karabasan olmak elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına alamet eder.

Kahve falında karabasan öldürmek iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında karabasan geldiğini görmek kendisiyle övüneceğine, kötü ve hasta günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında karabasanla konuşmak hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına delalettir.

Kahve falında sürekli karabasan görmek maceralara atılacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine ve kişinin bu nedenle uzun süre gözyaşı döküp, kendini toparlayamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında karabasan bastığını görmek başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, neşe ve sağlıkla geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında karabasandan kurtulmak çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, sorunların tek kalemde silineceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir