AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaptan su içmek

Kahve falında kaptan su içmek

Kahve falında kaptan su içmek arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, bu sayede rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, kişisel gelişimi için çok yönlü araştırmalar yapıp, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, sevdiği kişilerden zarar göreceğine, insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine tabir olunur.

Kahve falında kaptan su içmek gördüyseniz:

  • Özel hayatınızda istikrarı sağlamak için çaba sarf etmelisiniz.

Kahve falında plastik kaptan su içmek çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine, yanlış işlere girip mutsuz olacağına alamet eder.

Kahve falında kaptan su içmek arzularına kavuşacağına, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine inanılır.

Kahve falında aynı kaptan su içmek çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına alamet eder.

Kahve falında bir kaptan su içmek sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, ancak fal sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bakır kaptan su içmek sorunlarını aşmak için çözümlere kavuşacağına, aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine, isteklerin yerine geleceğine, sorunların çözüme kavuşturulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gemi kaptanı görmek dertlerin biteceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında kaptan kıyafeti görmek edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, daha fazlası olsun diye değil, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gemi kaptanı olmak hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.