AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaplan ve kedi görmek

Kahve falında kaplan ve kedi görmek

Kahve falında kaplan ve kedi görmek kişinin esenlik bulacağına, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına, işlerin her geçen gün daha iyi olacağına işaret eder.

Kahve falında kaplan ve kedi gördüyseniz:

  • Kendinizi sonuca ulaşmış sayarsanız her şey birden bire ters dönebilir.

Kahve falında kaplan ve kedi görmek çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, güzel günlerle tanışılacağına delalettir.

Kahve falında evde kaplan görmek ileride saygın bir kimse olacağına, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evcil kaplan görmek maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında konuşan kaplan görmek tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, layık olduklarına sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kaplana binmek kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine, borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine delalet eder.

Kahve falında kaplanla dövüşmek sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına inanılır.

Kahve falında denizde kaplan görmek kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine alamet eder.

Kahve falında kaplan tarafından kovalanmak hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına ve ele birçok fırsat geçirileceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir