AnaSayfa / Genel / Kahve falında kapı yaptırmak

Kahve falında kapı yaptırmak

Kahve falında kapı yaptırmak bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında kapı yaptırmak gördüyseniz:

  • Yaşlı bir tanıdığınızın ya da akrabanızın sizi çok memnun edecek bazı davranışları da olabilir.

Kahve falında kapıya taş atmak sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına inanılır.

Kahve falında gökyüzünde kapı görmek yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına delalet eder.

Kahve falında kapı arkasına saklanmak şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına rivayet eder.

Kahve falında cami kapısını görmek muradına ereceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine delalettir.

Kahve falında daire kapısı görmek dertleşerek moral bulacağına, bundan hayır göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kapıyı yerinden çıkarmak işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kapı onarmak ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına inanılır.

Kahve falında kapıda halı görmek iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, variyet sahibi olacağına, helal ekmek yiyeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir