AnaSayfa / Genel / Kahve falında kapalı göz görmek

Kahve falında kapalı göz görmek

Kahve falında kapalı göz görmek sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına tabir olunur.

Kahve falında kapalı göz gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı veya diğer girişmlerinizi ya da iş birliklerinizi ilgilendiren konularda geri adıma atmaktan çekinmeniz veya daha fazla araştırma yapmaya üşenmeniz durumunda, aslında bitmesi gerekmeyen konuları sonlandırabilirsiniz.

Kahve falında gözleri kapalı yürümek özellikle başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına rivayet eder.

Kahve falında gözü kapalı kuran okumak kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, helal ve bol rızka kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gözü kapalı görmek kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gözü kapalı namaz kılmak çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, büyük bir proje için kurulacak bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kapalı göz görmek sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında gözü kapalı araba sürmek bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında gözü kapalı yürümek oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına alamet eder.

Kahve falında gözlerini kapalı görmek bir sebeple atılan adımlar konusunda ve verilen sözler konusunda çok dikkat edilmesi gerektiğine, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir