AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaka yapmak

Kahve falında kaka yapmak

Kahve falında kaka yapmak sorunlarının geçmişte kalacağına, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, yalnız kalmak isteyeceğine, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, dualarının karşılığını göreceğine, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bu arada yemek zevklerini değiştireceğine, evlatlarının yüksek makamlara geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kaka yapmak gördüyseniz:

  • Duygusal ya da ekonomik ilişkilerinizde çeşitli alternatiflere sahipsiniz.

Kahve falında sokakta kaka yapmak kendisini çok huzurlu hissedeceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine delalettir.

Kahve falında kendine kaka yapmak kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına inanılır.

Kahve falında banyoya kaka yapmak çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çiş kaka yapmak eşyaların yenileneceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kaka yapmak ve görmek uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eve kaka yapmak sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayat içinde çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kaka yapmak temizlemek kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine rivayet eder.

Kahve falında kaka yapmak sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir