Kahve falında kadının beline sarılmak

Kahve falında kadının beline sarılmak bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, fırsatların teker teker elden kaçacağına, yeni başlangıçların yapılacağına, çok büyük bir rahata ereceğine, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine tabir olunur.

Kahve falında kadının beline sarılmak gördüyseniz:

  • Yakın dostlarınızı, sevdiğiniz kimseleri çağırarak kendi çevrenizde bulunmalısınız.

Kahve falında bir kadının beline sarılmak ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kadının beline sarılmak işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında kızın beline sarılmak sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına yorulur.

Kahve falında bir kızın beline sarılmak zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir erkeğin beline sarıldığını görmek uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına rivayet eder.

Kahve falında yılanın beline sarıldığını görmek ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Kahve falında belinden sarılmak rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında beline sarılmak işini tutkuyla yapan fal sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top