AnaSayfa / Genel / Kahve falında kabeye gitmek istemek

Kahve falında kabeye gitmek istemek

Kahve falında kabeye gitmek istemek büyük tartışmalar yaşayacağına, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, insanların yasa ve kedere boğulacağına, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, sevinç dolu haberler alacağına, başarılarının artacağına, işlerinin hafifleyeceğine, işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına işarettir.

Kahve falında kabeye gitmek istemek gördüyseniz:

  • Belli kurallar çerçevesinde veya rutin akışta hareket etme konusunda ısrarcısınız.

Kahve falında kabeye gitmek istemek herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyle kabeye gitmek vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına, Sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına tabir olunur.

Kahve falında kabeye gitmek için ağlamak kavgaların büyüyeceğine, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında kabre gitmek işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına işaret eder.

Kahve falında kabeye gitmek ve ağlamak ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına inanılır.

Kahve falında kabeye gitmek namaz kılmak ona özlemle sarılacağına, tüm özlemini gidereceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine delalet eder.

Kahve falında kabeye gidip görememek ancak işle ilgisi olmayan, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında uçarak kabeye gitmek sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir