AnaSayfa / Genel / Kahve falında ıslak yün görmek

Kahve falında ıslak yün görmek

Kahve falında ıslak yün görmek sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına, umutların yıkılacağına, yalan söyleyeceğine, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ıslak yün gördüyseniz:

  • Seçenekleriniz çoğalıyor.

Kahve falında ıslak yün görmek yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine delalet eder.

Kahve falında ıslak yerde namaz kılmak mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, bu sayede büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ıslak terlik görmek göğüs germek zorunda kalınacağına, hikmete kavuşacağına inanılır.

Kahve falında ıslak yatak görmek çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine delalet eder.

Kahve falında ıslak iç çamaşırı görmek iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında elini ıslak görmek sevinç ve sürura, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ıslak çanta görmek yeni projelerin ve planların tutacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ıslak cüzdan görmek anne babayla ters düşüleceğine, hayal kırıklığına düşeceğine, umduklarını bulamayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.