AnaSayfa / Genel / Kahve falında ıslak etek görmek

Kahve falında ıslak etek görmek

Kahve falında ıslak etek görmek kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşüleceğine, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ıslak etek gördüyseniz:

  • Kendinizi göstermeniz, dış görünüşünüze önem vermeniz durumunda stilinizi veya duruşunuzu beğenen kişiler ön plana çıkabilir.

Kahve falında ıslak etek görmek aksine daha da zorlaştıracağına, bir sebeple bir dönem üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında ıslak seccade görmek yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ıslak deniz kumu görmek huzursuz geçen günlerin biteceğine, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında ıslak para görmek rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ıslak külot görmek elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ıslak şemsiye görmek tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına inanılır.

Kahve falında duvarı ıslak görmek kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ıslak insan görmek iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.